Kopsat plot ngjyra të Edi Ramës në festën e SHBA

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:18 02-07-2015 Kopsat plot ngjyra të Edi Ramës në festën e SHBA Edi Rama dhe bashkeshortja e tij Linda

Kryeministrit tonë Rama, nuk ia kalon njeri kur vjen puna te detajet.

Edhe këtë herë ai ia ka dalë të tërheqë vëmendjen në festën e SHBA-ve. Detaji që ra veçanërisht në sy në veshjen e kryeministrit Rama ishin kopsat e mëngëve të xhaketës.

Ato ishin plot ngjyra dhe në harmoni me festën. Kryeministri Rama, përfundimisht  nuk heq dorë nga ngjyrat e kurrsesi nga bashkëshortja e tij Linda, së cilës i mban hedhur dorën në shpinë kurriz me aq elegancë! 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I gatshëm t'i paguajë borxhin Greqisë, nëse Athina e ndryshon emrin në “Drenicë”
Prekëse, maturantja shkon në varrin e së ëmës: Doja me m’pa ti e para në at ditë të veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.039570093154907
array(1) { ["section"]=> string(54) "kopsat-plot-ngjyra-te-edi-rames-ne-festen-e-shba-15178" }