Kosova në Farkë e Petrelë: Komunikimin që kam me pacientin do ta kem me qytetarin

Publikuar tek: politike, më 11:41 04-05-2015 Kosova në Farkë e Petrelë: Komunikimin që kam me pacientin do ta kem me qytetarin

Kandidati i PD për Tiranën, Halim Kosova u takua me banorët e Farkës e Petrelës ku u angazhua se do të vërë në jetë projekte që do të bëjnë të mundur financimin e fermerëve dhe krijimin e pikave të grumbullimit ose tregjeve në Tiranë për produktin e tyre.

Kosova premtoi gjithashtu se do të ketë transparencë absolute në Bashki për fondet dhe administrimin e tyre.

“Komunikimin që kam pasur me pacientin do ta kem me qytetarin. Do të ketë një sistem të përsosur, që çdo njeri që nuk gjen një zgjidhje aty ku banon dhe ka një sugjerim të ketë mundësi të ma sjellë mua. E dyta, mënyra më transparente e mundshme e fondeve”, tha Halim Kosova në takimin me fermerët..

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Shqiptarët s’janë të varfër në aspirata, grupet që i kanë qeverisur po
Veliaj sfidon në debat vetëm Kosovën, neglizhon Bojaxhiun, Tafajn dhe Gurin »
Article Logic
Execution time: 0.018101930618286
array(1) { ["section"]=> string(86) "kosova-ne-farke-e-petrele-komunikimin-qe-kam-me-pacientin-do-ta-kem-me-qytetarin-10329" }