Publikuar tek: sport, më 17:38 09-10-2016 Kosova thyhet në minutën e 30’, pëson gol menjëherë pas super aksionit të Rashicës (Video)

Duket se një mundësi e mirë për të shënuar, ka bërë që futbollistët e Kosovës të bien për disa sekonda në qetësi, e ndërsa nisën të tërhiqen në mbrojtje ndodhi ajo që nuk pritej.

Një super gol nga Artern Kravets ka bërë që Ukraian të kalojë në avantazh. Ndërsa deri tani Kosova është treguar sulmuese e duke patur disa mundësi për të shënuar, veçanërisht gjatë goditjes së Rashicës, vetëm 1 minutë para golit.

Më shumë në këtë kategori: « Ukrainë - Kosovë: Këto janë formacionet zyrtare dhe ku mund ta ndini "live" ndeshjen
Shqipëri - Spanjë, ja formacionet sipas revistës sportive “AS” »
Execution time: 0.023844003677368
array(1) { ["section"]=> string(86) "kosova-thyhet-ne-minuten-e-30-peson-gol-menjehere-pas-super-aksionit-te-rashices-55603" }