Kosovë-Shqipëri mbyllet në barazim, ja golat e Manaj, Celinës, Rashanit dhe Rrahmanit (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:09 13-11-2015

Ka përfunduar në barazim 2-2 ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë në stadiumin “Adem Jashari” në Prishtinë. Kombëtarja shqiptare kaloi e para në avantazh me Rey Manajn në minutën e 54, vetëm pak sekonda pasi ai kishte hyrë në fushën e lojës.

4 minuta më vonë, përfaqësuesja e Kosovës barazon me një penallti të realizuar nga Celina i Manchester City-t. Dy golat e tjerë për skuadrat u shënuan nga Rashani për të kaltërit dhe Rrahmani për kuq e zinjtë.

Posted by Koha.net on 2015-11-13

Elbasan Rashani shënon gol fantastik, Kosova në epëri

Shqipëria barazon, Amir Rrahmani shënon gol

Më shumë në këtë kategori: « Manaj: De Biasit i premtova golin. Berisha: Nuk i kam thënë jo Shqipërisë
Kombëtarja braktis stërvitjen, Cana: Të mbahet premtimi për premion 2 mln euro, nuk e ndryshon asgjë »
Execution time: 0.028225183486938
array(1) { ["section"]=> string(94) "kosove-shqiperi-mbyllet-ne-barazim-ja-golat-e-manaj-celines-rashanit-dhe-rrahmanit-video-25358" }