Kostoja e palltove, çantave, këpucëve firmato... e bënë Asamblenë më të shtrenjtë se buxheti vjetor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:25 06-01-2018 Kostoja e palltove, çantave, këpucëve firmato... e bënë Asamblenë më të shtrenjtë se buxheti vjetor

Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste ditën e sotme, tërhoqi vëmendjen jo vetëm për lajmet politike që prodhoi, por edhe për një tjetër aspekt tejet interesant.

Bëhet fjalë për veshjet e anëtarëve të kësaj asambleje, ku luksi dhe veshjet e shtrenjta dalloheshin shumë lehtë.

Këtë gjë e ka vënë re edhe gazetarja Edlira Gjoni. Në një postim në rrjetet sociale, gazetarja Gjoni shkruan se kostoja e veshjeve të anëtarëve të Asamblesë së PS-së ditën e sotme e kalon atë të një bashkie në vend.

“Kurse "Analiza e 100 ditëve"  ishte leksion pa pagesë (e pa interes)”, - shkruan gazetarja ndër të tjera.

Më poshtë postimi i Edlira Gjonit:

Screenshot_47.jpg

 

Por për ta përforcuar më shumë këtë ide, mund t'i hidhni një sy fotove të shkrepura nga fotografi Agim Rama.

Screenshot_51.jpg

Screenshot_49.jpg

Screenshot_52.jpgScreenshot_50.jpgScreenshot_48.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16990995407104
array(1) { ["section"]=> string(101) "kostoja-e-palltove-cantave-kepuceve-firmato-e-bene-asamblene-me-te-shtrenjte-se-buxheti-vjetor-105702" }