KQZ thirrje numëruesve: Shmangni pushimet e shpeshta, të vazhdojë pa ndërprerje procesi i numërimit

Publikuar tek: politike, më 10:12 23-06-2015 KQZ thirrje numëruesve: Shmangni pushimet e shpeshta, të vazhdojë pa ndërprerje procesi i numërimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ju ka bërë thirrje të gjithë personave të angazhuar me procesin zgjedhor dhe kryesisht komisionerëve të numërimit të vijojnë punë  e tyre pa ndërprerje dhe çdo parregullsi, apo pretendim ta dokumentojnë në procesverbal.

“Ju bëj apel zonave të administrimit zgjedhor të vazhdojnë pa ndërprerje procesin e numërimit dhe të shmangin , pushimet e shpeshta . Edhe aty ku ka mbaruar numërimi  për kandidatët  të të vijojë numërimi për këshilltaret dhe çdo gjë të dokumentohet me proces verbal", u shpreh zëdhënësja e KQZ-së, Drilona Hoxhaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KQZ raporton shifrat paraprake të përqindjes së partive në zgjedhje, ja kush kryeson
Kandidati i PD-së në Finiq merr vetëm një votë…dhe atë nga dora e tij »
Article Logic
Execution time: 0.022840976715088
array(1) { ["section"]=> string(103) "kqz-thirrje-numeruesve-shmangni-pushimet-e-shpeshta-te-vazhdoje-pa-nderprerje-procesi-i-numerimit-14409" }