Krasta publikon videon e regjistruar pa kameramanë, pak para se AGON të mbyllej

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 14-03-2018 Krasta publikon videon e regjistruar pa kameramanë, pak para se AGON të mbyllej Adi Krasta, moderator

Adi Krasta ripublikon monologun e fundit në Agon Channel. Programi A është regjistruar në studion pa kameramanë të Agon, një ditë para se të mbyllej plotesisht.

Një reflektim i plotë për Establishmentin, asokohe.

Pas tre vjetesh, komentuesit mbështesin koherencën. Në monolog Krasta ka analizuar qeverisjen, arrogancën, paaftësinë dhe sindromën e “Gjelit në Maje të Plehut”. Komentuesit kanë mbështetur koherencën e analizës, ndersa vetë Krasta është shprehur se ky është nga ata raste kur e vërteta të çliron e fuqizon

"Pas tre vjetesh, gjithçka që kam shprehur e analizuar mbi qeverisjen, arrogancën, paaftëesine dhe sindromën e “Gjelit në Majë të Plehut”, qendron. 

Ështe ai rast kur e vërteta të çliron e fuqizon”, shkruan Krasta."

Më poshtë video e puntatës:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Vetëm një lëvizje gishti i lejoi trupi i tij i sëmurë të lidhej me botën”, reagon fizikantja shqiptare për ndarjen nga jeta të Stephen Hawking
»
Article Logic
Execution time: 0.0043289661407471
array(1) { ["section"]=> string(101) "krasta-publikon-videon-e-regjistruar-pa-kameramane-pak-para-se-agon-te-mbyllej-bandite-hajdute-113238" }