Krenar Çoçaj në telashe me ligjin, i dashuri i Luanës sërish në Gjykatë, zbulohet akuza e rëndë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 13-02-2018 Krenar Çoçaj në telashe me ligjin, i dashuri i Luanës sërish në Gjykatë, zbulohet akuza e rëndë

I dashuri i moderatores Luana Vjollca është sërish në telashe me ligjin. Pas sherrit të bujshëm me reperin Ledri Vula, për Dafina Zeqirin, biznesmeni Çoçaj ka përfunduar sërish në dyert e Gjyatës në Prishtinë.

Ndërsa këtë herë duket se situata është më serioze. Bëhet fjalë për një konflikt ku, Krenari është përfshirë në një klub nate në Prishtinë në vitin 2015. Mbi biznesmenin rëndon akuza e “nxitjes për vrasje”.  Së bashku me disa shokë ata janë përfshirë në një konflikt me thika duke u shkaktuar plagë të rënda dy të rinjve.  

Ndërsa mësohet se shkak i këtij sherri që degradoi në atë gjendje ishte bërë një vajzë. Mediat kosovare bëjnë me dije se seanca është shtyrë për shkak se gjykatësi kishte probleme shëndetësore.

Sakaq, Çoçaj ka qenë mjafti lakuar ditët e fundit në media dhe ende nuk dihet nëse ai ndodhet me Luanën në Zvicër. 

81507-640-0-5a82c7820e97e.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas suksesit në Sanremo, e dashura e Ermal Metës i kushton një dedikim special
Përfundoi “Shikoni kush luan”, zbulohet projekti i ri i Luana Vjollcës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021781921386719
array(1) { ["section"]=> string(100) "krenar-cocaj-ne-telashe-me-ligjin-i-dashuri-i-luanes-serish-ne-gjykate-zbulohet-akuza-e-rende-110123" }