Kreshnik Spahiu gjen një donator milioner, zbulon shifrën marramëndëse që ai hedh për AK

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:12 27-07-2016 Kreshnik Spahiu gjen një donator milioner, zbulon shifrën marramëndëse që ai hedh për AK

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu duket se ka gjetur një donator milioner.

Bëhet fjalë për Hasip Lazamin dhe është pikërisht personi që shikoni në foto, krah Spahiut. Lazami sipas kreut të AK hedh 1 milion euro për Shqipërinë e Bashkuar.

“Hasip Lazami. Biznesmeni nga Berlini që hedh 1 milion euro vetëm për ta parë 24 orë Shqipërinë e Bashkuar Kuqezi dhe pa Qeveri komuniste”, shkruan i lumtur kreu i AK.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036235809326172
array(1) { ["section"]=> string(93) "kreshnik-spahiu-gjen-nje-donator-milioner-zbulon-shifren-marramendese-qe-ai-hedh-per-ak-47874" }