Kreshnik Spahiu heq dorë nga kaçurrelat dhe shihni si duket tani (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 13-02-2016 Kreshnik Spahiu heq dorë nga kaçurrelat dhe shihni si duket tani (FOTO)

Si dy persona krejt të ndryshëm. Ky është konstatimi i parë po të shohësh këto dy foto dhe t’i krahasosh, por jo. Bëhet fjalë për të njëjtin person, kreun e Aleancës Kuq e ZI, Kreshnik Spahiun.

Me një ndryshim drastik në pamjen e tij, duhet thënë hapur, se flokët bëkan me të vërtetë diferencën.

Spahiu ka hequr dorë nga kaçurrelat e tij, duke i prerë shkurt flokët. Dhe në fakt sot para sheshit ‘’Nënë Tereza’’, kur po i bënte apel sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry para mbërritjes së në Tiranë, dukej krejt një person tjetër. Me flokë të shkurtra dhe më të errta dhe me një xhup, pa xhaketën e zyrtarit e kravatën.

Zakonisht çdokush kërkon të identifikojë tiparet më të bukura të vetes dhe nuk dihet nëse kreu i Aleancës Kuq e Zi ka bërë zgjedhjen e duhur, duke hequr dorë nga kaçurrelat e bukura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033358097076416
array(1) { ["section"]=> string(75) "kreshnik-spahiu-heq-dore-nga-kacurrelat-dhe-shihni-si-duket-tani-foto-32463" }