Kreshnik Spahiu ‘kthehet’ në politikë dhe bën thirrje për revolucion: Shqipëria po shitet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:47 31-01-2018 Kreshnik Spahiu ‘kthehet’ në politikë dhe bën thirrje për revolucion: Shqipëria po shitet

Kreshnik Spahiu zyrtarisht që prej 10 muajsh është larguar nga politika shqiptare duke u larguar edhe nga vendi.

Por edhe pse shumë larg nga Shqipëria, ish-kreu i AK, Spahiu e ka shumë të vështirë të shkëputet nga jeta politike në vend.

Këtë gjë, Spahiu e ka treguar edhe këtë herë teksa bën thirrje për revolucion, pasi Shqipëria po shitet, sipas tij.

Më poshtë postimi i plotë i Kreshnik Spahiut:

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071098804473877
array(1) { ["section"]=> string(93) "kreshnik-spahiu-kthehet-ne-politike-dhe-ben-thirrje-per-revolucion-shqiperia-po-shitet-108643" }