Kreshnik Spahiu nis valën e protestave kundër qeverisë, destinacioni mbahet ‘sekret’

Publikuar tek: politike, më 17:40 19-12-2015

Kryetari i AK-së, Kreshnik Spahiu ka lajmëruar se nesër do të nis ‘vala e protestave kundër qeverisë’ së drejtuar nga kryeministri Edi Rama.

Me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale, Spahiu shprehet se protesta do të mbahet nesër në orën 09:00, por destinacioni është ‘sekret’. Ndoshta, Spahiu po planifikon diçka speciale për këtë nismë të re të tij.

Gjithsesi, pritet që protestat të organizohen përpara Kryeministrisë dhe ministrive kryesore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ballo Presidenciale, si u veshën VIP-at e ftuar nga presidenti Nishani dhe bashkëshortja Odeta
Rama në takimin me diplomatët: Qytetarët ankohen, por i mbështesin reformat »
Article Logic
Execution time: 0.017935037612915
array(1) { ["section"]=> string(87) "kreshnik-spahiu-nis-valen-e-protestave-kunder-qeverise-destinacioni-mbahet-sekret-28151" }