Kreshnik Spahiu nxjerr foton e dy vajzave: Ahhhh sikur burrat shqiptarë të kishin këllqe kaq sa to

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:59 11-06-2016 Kreshnik Spahiu nxjerr foton e dy vajzave: Ahhhh sikur burrat shqiptarë të kishin këllqe kaq sa to

Kreshnik Spahiu, kreu i Aleancës Kuq e Zi nxjerr foton e këtyre dy vajzave që me mëngjes dhe uron një fitore 1-0 për Shqipërinë sot në Francë.

‘’Ahhhh sikur burrat shqiptarë të kishin këllqe kaq sa vajzat e Aleancës KuqeZi që hodhën bomba dje tek RTSH.

Sikur të mos luftonin vetëm nga Facebooku, sot Shqipëria do ishte ndryshe.

Hajt me një fitore 1-0 sot’’, shkruan Spahiu.

Dje Aleanca Kuq e Zi bëri një protestë të fortë para RTSH-së, ku kërkonte transmetimin nga televizioni publik të kampionatit europian France2016.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036389112472534
array(1) { ["section"]=> string(103) "kreshnik-spahiu-nxjerr-foton-e-dy-vajzave-ahhhh-sikur-burrat-shqiptare-te-kishin-kellqe-kaq-sa-to-43152" }