Kreshnik Spahiu paralajmëron “ortek” pas një ore: Ata që menduan se jemi pak, gabuan

Publikuar tek: politike, më 07:11 27-03-2016 Kreshnik Spahiu paralajmëron “ortek” pas një ore: Ata që menduan se jemi pak, gabuan

Kreshnik Spahiu i Aleancës KuqeZi paralajmëron “ortek” sot në orën 9:30. Spahiu thotë se kjo do të jetë surpriza e rradhës ndërsa shton:

“Ata që menduan se jemi pak dhe kauza vdiq gabuan rëndë.
Mos harroni ora 09:30 do shihni ortekun dhe alternativat tona për një Shqipëri tjetër”.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë protestë në dyert e ndonjë tjetër institucioni apo diçka më shumë se kaq. Megjithatë, aq kohë sa Spahiu thotë se kjo ëhstë “surprizë”, s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim për ta zbuluar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klosi: Të përshpejtojmë negociatat për njohjen e sigurimeve shoqërore me SHBA-në
Pashkët, Nishani dhe Basha urojnë besimtarët katolikë »
Article Logic
Execution time: 0.0042531490325928
array(1) { ["section"]=> string(86) "kreshnik-spahiu-paralajmeron-ortek-pas-nje-ore-ata-qe-menduan-se-jemi-pak-gabuan-36107" }