Kreu i Grupit të PS përvesh mëngët, i futet pastrimit vullnetar me djalin e vogël

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:02 07-11-2017 Kreu i Grupit të PS përvesh mëngët, i futet pastrimit vullnetar me djalin e vogël

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i është bashkuar nismës për pastrimin e njësisë administrative Papër.

Pa kostum, me dorezat e pastrimit në duar, bashkë me të birin, Balla ka dhënë shembullin e tij si ambientalist.

“Photo of the Day: 
Bashkë me tim bir Robin ju bashkuam nismës për pastrimin e shesheve dhe anëve të rrugëve nga mbetjet plastike. Sot në njësinë administrative Papër, Bashkia Elbasan. Faleminderit mikut tim ambjentalistit Mentor Kikia dhe vullnetarëve të tjerë.
#ShqipëriaqëDuam
#ShqipëriePastër”, shkruan socialisti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24482321739197
array(1) { ["section"]=> string(86) "kreu-i-grupit-te-ps-pervesh-menget-i-futet-pastrimit-vullnetar-me-djalin-e-vogel-98658" }