Kreu i LSI tregon dy kundërshtarët e vetëm, nuk janë Basha e Rama : Duhet patjetër t’i mposhtim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:41 04-06-2017 Kreu i LSI tregon dy kundërshtarët e vetëm, nuk janë Basha e Rama : Duhet patjetër t’i mposhtim

Kreu i LSI-së, Petrit Vasili sapo ka hedhur një status në facebook dhe tregon se kush janë kundërshtarët më të mëdhenj për shqiptarët. 

Sipas Vasilit janë varfëria dhe papunësia, që sipas tij duhet të munden me patjetër në këto zgjedhje.

“Kemi dy kundërshtarë që duhet t’i mundim në këto zgjedhje. Ato janë vetëm dy: Varfëria dhe papunësia. Duhet ti mposhtim patjetër ato”, ka shkruar Vasili, i cili kohët e fundit sulmon hapur dy partitë e mëdha, ndonëse është ende në koalicion me Partinë Socialiste në pushtet.  

vasili.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024490833282471
array(1) { ["section"]=> string(98) "kreu-i-lsi-tregon-dy-kundershtaret-e-vetem-nuk-jane-basha-e-rama-duhet-patjeter-t-i-mposhtim-81173" }