Kreu i Partisë Myslimane dhe Demokristiane foto së bashku për “bashkëjetesën”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:46 30-03-2015 Kreu i Partisë Myslimane dhe Demokristiane foto së bashku për “bashkëjetesën” Kreshnik Osmani dhe Nard Ndoka

Kryetari i Partisë Muslimane Kreshnik Osmani dhe kryetari i partisë Demokristiane Nard Ndoka, duket se janë bërë “xheloz” për faktin se bashkëjetesa fetare shumë e mirë në Shqipëri, reklamohet vetëm nga takimet e kryeministrit me krerët e komuniteteve fetare. 

Ndaj, si për ironi të Ramës, Kreshnik Osmani dhe Nard Ndoka, kanë pozuar së bashku një foto. Kreshnik Osmani për këtë foto shkruan se: “Jemi të gjithë vëllezër në Shqipëri. Kemi Bajram dhe Pashkë, por Shqipërinë e kemi bashkë”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032430171966553
array(1) { ["section"]=> string(80) "kreu-i-partise-myslimane-dhe-demokristiane-foto-se-bashku-per-bashkejetesen-7388" }