Krijohet pajisja e re për ata që s’durojnë dot njerëzit!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 22-05-2019 Krijohet pajisja e re për ata që s’durojnë dot njerëzit!

Kjo është pajisja e re e prodhuar në Indi dhe pritet që të dalë në treg në të gjithë botën.

 

Pajisja e re ka dy rripa të cilat lidhen në trupin tuaj dhe nga një rreth i madh i mban njerëzit larg.

Me siguri që të gjithëve na ka ndodhur të bëhemi nervozë të mos jemi në humor apo thjesht të jemi të lodhur nga prania e njerëzve të tjerë.

Kjo pajisje do të jetë zgjidhja për të gjithë ata që duan të krijojnë njëfarë distance me ç’kanë rrotull.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045109033584595
array(1) { ["section"]=> string(62) "krijohet-pajisja-e-re-per-ata-qe-s-durojne-dot-njerezit-165286" }