KRIMI HORROR në Tiranë, xhaxhai i del në mbrojtje 21-vjeçares: Ju tregoj të vërtetën

Publikuar tek: aktualitet, më 13:06 14-03-2018 KRIMI HORROR në Tiranë, xhaxhai i del në mbrojtje 21-vjeçares: Ju tregoj të vërtetën Ne foto: Lirie Lami dhe bashkeshorti

Selim Çmeta, xhaxhai i 21 vjeçares Marjana Çmeta, e cila akuzohet për vrasjen e vjehrrës Lirie Lami, është shprehur se mbesa e tij është e pafajshme e akuzat janë të pavërteta.

Ai thotë se Liria ka tentuar të helmohet edhe më parë. Ai shton gjithashtu se rrëfimi i Marjanës tek hoxha ështe nje sajesë e se ajo është një besimtare. Xhaxhai shprehet për News 24 se Marjana nuk mund ta merrte një veprim të tillë e se familja Lami po hedh baltë mbi familjen e tij.

Kujtojmë se vdekja e 48 vjeçares Lirie Lami është cilësuar si vetëvarje, por vetëm falë operacionit të quajtur "Heshtja e Zgjatur” është bërë e mundur zbulimi i ngjarjes duke vendosur në pranga katër persona nën akuzën e fshehjes së veprës penale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, ja çfarë pritet në vijim
Gjiknuri paralajmëron nga Elbasani: Mos shpërdoroni arkëtimet nga aksioni, ujësjellësit të shlyejnë borxhet »
Article Logic
Execution time: 0.021106004714966
array(1) { ["section"]=> string(89) "krimi-horror-ne-tirane-xhaxhai-i-del-ne-mbrojtje-21-vjecares-ju-tregoj-te-verteten-113236" }