“Krimi në kokë, në qafë, në bark, s’po vazhdoj më poshtë...” Rama s’le gjë pa thënë nga foltorja: S’jam përdorues droge (E PLOTË)

Publikuar tek: politike, më 10:09 13-10-2017 “Krimi në kokë, në qafë, në bark, s’po vazhdoj më poshtë...” Rama s’le gjë pa thënë nga foltorja: S’jam përdorues droge (E PLOTË)

“Krimi kudo, krimi në kokë, krimi në qafë, krimi në buzë, krimi në gjoks, krimi në bark, s’po vazhdoj më poshtë”, kështu ka deklaruar me nota revolte kryeministri Edi Rama duke i dhënë përgjigje akuzave drejtuar qeverisë për lidhjen me krimin.

“Unë nuk i kam europianët e amërikanët në xhep. Zgjedhjet i kemi fituar dhe me ju i fitojmë sa herë të bëhen me ju se ju nuk keni përgjegjësi. Ju e keni kuptuar këtë gjë.

Unë nuk jam as përdorues, as trafikant, as bos i trafikut të drogës. Ju jepini përdorini dhe shpresoni që shqiptarët të jenë budallenj por nuk janë budallenj.

S’kam pas lidhje ndonjëherë me krimin, ju keni 18 vjet që më keni futur në tallëmin e asaj bote. Ja ku më keni këtu! Se ata që ju dëgjojnë nuk janë budallenj. Mos u cudisni nëse një ditë do thoni ku është Partia Deomkratike, u ka ndodhur partive të tjera, gjëra që ndodhin...”, tha Rama duke aluduar se PD do “shkrihet” si parti ndërsa shtriu sërish dorën e bashkëpunimit për opozitën:

“Unë i pranoj gabimet e mia por mbaj përgjegjësi për to dhe vendimet që marr. Pasi të mbaroni të sharat na thoni, si do bashkëpunojmë ku e keni mendjen, çfarë i shqetëson njerëzit, çfarë mund të bëjmë për ta”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekretarja e PD s’duron më: Na ka mbet të lëpijmë hishtat se gjella është gati
Ramës i dridhet zëri dhe mbulohet nga emocionet kur quan Bashën një ‘mik’: S’di kë të qajë më parë, vëllain apo motrën »
Article Logic
Execution time: 0.018249034881592
array(1) { ["section"]=> string(124) "krimi-ne-koke-ne-qafe-ne-bark-s-po-vazhdoj-me-poshte-rama-s-le-gje-pa-thene-nga-foltorja-s-jam-perdorues-droge-e-plote-95730" }