“Kriminelë” të rrezikshëm mësyjnë mes Tirane dhe firmosin në çadrën e Vetingut (FOTO+ VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 09-03-2017
FRPD by newsbomb-al

Një ide gjeniale e të rinjve të Forumit Rinor të Partisë Demokratike të cilët kanë thithur vëmendjen e medieve por edhe të qytetarëve të shumtë këtë mesditë në Tiranë.

Të rinjtë e FRPD, sot në ditën e 20-të të protestës, janë maskuar si kriminelë dhe kanë shkuar te çadra e Vetingut për të firmosur.

Më poshtë do mund të shikoni listën me emrat e "kriminelëve" që në fakt mbajnë firmën e të rinjve të FRPD të cilët kanë dhënë kështu mesazhin e tyre të rradhës kundër krimit.

firm.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025933027267456
array(1) { ["section"]=> string(93) "kriminele-te-rrezikshem-mesyjne-mes-tirane-dhe-firmosin-ne-cadren-e-vetingut-foto-video-71323" }