Krishtlindjet e këngëtares 24-vjeçare me të dashurin dhe familjen (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 26-12-2016 Krishtlindjet e këngëtares 24-vjeçare me të dashurin dhe familjen (FOTOT)

Këngëtarja 24 vjeçare Miley Cyrus ka kaluar krishtlindje të këndshme nën shoqërinë e të dashurit të saj Liam Hemsworth  dhe të familjes.

 

Këngëtarja 24 vjeçare ka publikuar shumë fotografi nga tubimi i familjes, të cilat përfshijnë vëllanë e të fejuarit të saj, Chris Hemsworth dhe gruan e tij Elsa Pataky.

miley1482762241_1.png

Screenshot_241482762232.pngScreenshot_211482762236.pngScreenshot_201482762239.pngScreenshot_231482762235.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak ditë më parë u bë me djalë, aktori i Portokalli publikon foton emocionuese me familjen
“Gëzuar të gjithë ju që me 31 festoni në shtëpinë tuaj dhe me 1 te vjehrra”, surpriza që ju pret në ekran natën e ndërrimit të viteve (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014911890029907
array(1) { ["section"]=> string(77) "krishtlindjet-e-kengetares-24-vjecare-me-te-dashurin-dhe-familjen-fotot-63814" }