Kristi Pinderi sulmon një tjetër këngëtare: Shut the fu*k up

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:36 14-06-2016 Kristi Pinderi sulmon një tjetër këngëtare: Shut the fu*k up

Kryetari i shoqatës LGBT ka shtuar një tjetër personazh në listën e atyre që kritikon dhe sulmon për deklaratat që bëjnë ndaj këtij komuniteti.

Pinderi është provokuar nga një postim i këngëtares Orgesa Zaimi, i cili ka rikujtuar një deklaratë të vetën të bërë në 2015, kur shprehej se gay-t e fshehtë janë të aftë të vrasin për shkak të frustrimit, dhe këtë e ka aktualizuar me ngjarjen në Orlando.

“Si mund të jetë kaq i mefshtë njeriu?! Orgesa Zaimi shut the fuck up”, shkruan Pinderi për këngëtaren.

eebe38f1f013d874b72d794262a8b0ee.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072383880615234
array(1) { ["section"]=> string(65) "kristi-pinderi-sulmon-nje-tjeter-kengetare-shut-the-fu-k-up-43517" }