Kritika të ashpra për Panucci-n: Paguhesh për të na treguar sa by*** ke

Publikuar tek: sport, më 14:53 25-03-2018 Kritika të ashpra për Panucci-n: Paguhesh për të na treguar sa by*** ke Ismet Munishi

Trajneri Ismet Munishi ka reaguar pas deklaratave të Christian Panuçit, i cili sulmoi Edon Zhegrovën që zgjodhi Kosovën. Munishi shkroi në Facebook që duhet të respektohet vullneti i secilit.

Ai tha po ashtu që Panuçi ka ardhur te Shqipëria që të na tregojë se ka b*thyë, e jo të na tregojë se sa kemi ne b*thë.

“Ne parim duhet te respektohet vendimi dhe vullneti i cdo futbollisti. Duhet te respektohen edhe ata qe vullneti i tyre ishte te mos luajne as per Kosoven e as per Shqiperinë. Zotri Panuçi ti ke ardhe selektor dhe paguhesh te na tregosh sa ke ti bythe , e jo te na tregosh sa kemi ne”, shkroi Munishi.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kristian Prenga gjunjëzon kampionin e Kanadasë, kundërshtari nuk reziston më shumë se dy raunde (VIDEO)
Fidel Ylli: Sporti në Shqipëri merr shumë pak nga të ardhurat e kompanive të basteve »
Article Logic
Execution time: 0.029563903808594
array(1) { ["section"]=> string(74) "kritika-te-ashpra-per-panucci-n-paguhesh-per-te-na-treguar-sa-by-ke-114492" }