Kritikoi keq Luana Vjollcën, kërcënohet Eva Murati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:09 27-03-2018 Kritikoi keq Luana Vjollcën, kërcënohet Eva Murati

Prej disa ditësh deklarata e gazetares sportive Eva Murati për Luana Vjollcën ka pushtuar mediat. Eva u shpreh se Luana nuk është shembulli që ajo do të ndiqte në jetë, pasi nuk mund të mendojë të ketë dy karriera edhe në televizion edhe në muzikë.

Ndërsa pas kësaj deklarate reagoi rrufeshëm edhe moderatorja Vjollca. “Nëse do të garosh me mua më thuaj. Unë tashmë kam fituar”, u shpreh Luana.

Mirëpo tashmë janë futur në lojë edhe fansat e kësaj të fundit. Ata kanë komentuar duke e kërcënuar në njëfarë mënyre Eva Muratin.

“Mirëmbrëma zonjushë, ups zonjë, kush je ti me shajt Luanën? Apo ndodsha nga inati. Më vjen keq të të them, por Luana është moderatorja më e shkëlqyer në Kosovë dhe Shqipëri. Nëse edhe njëherë flet për Luanën do kesh punë me ne”, është ky një nga komentet.

1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ftuan dhe nuk e futën në skenë, çfarë ndodhi në spektaklin e Tv Klan
Kush është vesi më i keq i Ermal Mamaqit, ja çfarë zbulon miku i tij »
Article Logic
Execution time: 0.0042200088500977
array(1) { ["section"]=> string(56) "kritikoi-keq-luana-vjollcen-kercenohet-eva-murati-114643" }