Kriza politike Rama-Meta, kush e ka fajin? Ja si kanë votuar lexuesit në SONDAZHIN e Newsbomb.al

Publikuar tek: aktualitet, më 11:59 09-11-2018 Kriza politike Rama-Meta, kush e ka fajin? Ja si kanë votuar lexuesit në SONDAZHIN e Newsbomb.al

Newsbomb.al mbyll sondazhin.

Këtë javë Newsbomb.al iu drejtua lexuesve me pyetjen: “Kriza politike Rama-Meta, kush e ka fajin?”.

Nga rezultatet e votimit 1225 lexues kanë shprehur medimin e tyre se në këtë rast fajin e ka Presidenti Ilir Meta.

Ndërsa 829 mendojnë se fajin e ka Kryeministri Edi Rama dhe 104 vota kanë shkuar për alternativën “asnjëri, situata vetë”.

sondazhi.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokurori i arrestimeve VIP në sitën e vettingut, KPK: Ka kryer deklarim të rremë të pasurisë
Spitali Amerikan, gati bursat për studentët e ekselencës »
Article Logic
Execution time: 0.063753128051758
array(1) { ["section"]=> string(101) "kriza-politike-rama-meta-kush-e-ka-fajin-ja-si-kane-votuar-lexuesit-ne-sondazhin-e-newsbomb-al-140875" }