Kroacia në finalen e Botërorit, Andi Bejtja në "hall të madh": Si tifoz i vjetër nuk gëzoj dot (Shkak ambasadorja Vlahutin)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:45 12-07-2018 Kroacia në finalen e Botërorit, Andi Bejtja në

Kroacia do të jetë për herë të parë në finalen e Botërorit të Rusisë, pasi mundi Anglinë. Ndërsa kjo fitore e kroatëve duket se ka gëzuar shumë shqiptarë.

Një nga ta është edhe analisti dhe gazetari Andi Bejtja. Por si duket në ndryshim nga tifozët e tjerë Bejtja nuk do të mundë të festojë dot. Dhe siç thotë gazetari shkaku për këtë është ambasadorja e BE në Tiranë, kroatja Romana Vlahutin.

“Ah sa inat më vjen si tifoz i vjetër i Kroacisë që Romana Vllahutin është kroate e nuk gëzoj dot tamam...’, shkruan Andi Bejtja në profilin e tij në Facebook, duke bërë ironi.

Ambasadorja është shpesh në qendër të kritikave si nga radhët e opozitës ashtu edhe nga analistët në media.

kkkkkk.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skualifikimi i Anglisë, ironizon deputeti demokrat: Tersi ishte kllouni me atlete të bardha në Londër
»
Article Logic
Execution time: 0.020790100097656
array(1) { ["section"]=> string(124) "kroacia-ne-finalen-e-boterorit-andi-bejtja-ne-hall-te-madh-si-tifoz-i-vjeter-nuk-gezoj-dot-shkak-ambasadorja-vlahutin-127603" }