Kroacia në finalen e kupës së Botës, Rama feston me presidenten bukuroshe kroate

Publikuar tek: barometri, më 08:11 12-07-2018 Kroacia në finalen e kupës së Botës, Rama feston me presidenten bukuroshe kroate

Kryeministri Edi Rama e ka ndjekur gjysmëfinalen e Kupës së Botës mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel.

 

Minutat e fundit të mposhtjes së Anglisë nga Kroacia i ka ndjekur me kancelaren Angela Merkel dhe kryeministren angleze Theresa May. Këtë të fundit e ka ngushëlluar për humbjen.

Ndërsa pak çaste më pas Rama ka postuar edhe "Foton e Ditës" me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović.

Kroacia shkon për herë të parë në finalen e Kupës së Botës, ku do të përballet me Francën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044841051101685
array(1) { ["section"]=> string(86) "kroacia-ne-finalen-e-kupes-se-botes-rama-feston-me-presidenten-bukuroshe-kroate-127610" }