Kroacia në finalen e Kupës së Botës, Rama feston me presidenten bukuroshe kroate (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 22:09 11-07-2018 Kroacia në finalen e Kupës së Botës, Rama feston me presidenten bukuroshe kroate (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka ndjekur gjysmëfinalen e Kupës së Botës mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel.

Minutat e fundit të mposhtjes së Anglisë nga Kroacia i ka ndjekur me kancelaren Angela Merkel dhe kryeministren angleze Theresa May. Këtë të fundit e ka ngushëlluar për humbjen.

Ndërsa pak çaste më pas Rama ka postuar edhe "Foton e Ditës" me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović.

Kroacia shkon për herë të parë në finalen e Kupës së Botës, ku do të përballet me Francën.

sdgfwergh3e45rh45h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A po ndryshon TOP CHANNEL linjën editoriale? Ben Blushi në tavolinë me këshilltarin e RAMËS dhe dy persona misteriozë (FOTO)
“Raporti i Antidrogës në Itali demaskon qeverinë shqiptare”, reagon Vasili: Ndërkombëtaret heshtin »
Article Logic
Execution time: 0.019355058670044
array(1) { ["section"]=> string(91) "kroacia-ne-finalen-e-kupes-se-botes-rama-feston-me-presidenten-bukuroshe-kroate-foto-127591" }