Kroatët ‘çmenden” pas Grezdës, zgjidhet në fomacionin e javës

Publikuar tek: sport, më 17:52 12-09-2017 Kroatët ‘çmenden” pas Grezdës, zgjidhet në fomacionin e javës

Nuk është më sekret tashmë që Eros Grezda është një nga talentet më të mëdha të Shqipërisë dhe njkohësisht të kamionatit kroat, ku ai luan më Hajdukun e Splitit.

Grezda vazhdon të tregojë aftësitë e tij javë pas jave në Kroaci dhe këtë javë ishte protagonist në fitoren 2 me 1  duke shënuar një gol.

Për këtë paraqitje Grezda u vlerësua në formacionin e javës si një nga lojtarët më të mirë të kampionatit kroat.

Vlerësimi për Grezdën erdhi për shkak të paraqitjes së mirë që dhuroi në fushë dhe rëndësisë së golit që shënoi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Barça-Juve, Dybala: Futemi në fushë vetëm për fitore
Majlinda Bregu bën thirrje për një lëvizje kombëtare kundër vrasjes së grave »
Article Logic
Execution time: 0.021122932434082
array(1) { ["section"]=> string(64) "kroatet-cmenden-pas-grezdes-zgjidhet-ne-fomacionin-e-javes-92108" }