Kryebashkiaku ka ditëlindjen, deputetja publikon foto me të dhe ka urimin e vet që në pikë të mëngjesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 26-05-2017 Kryebashkiaku ka ditëlindjen, deputetja publikon foto me të dhe ka urimin e vet që në pikë të mëngjesit

Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi feston sot ditëlindjen.

Përpos urimeve të shumta, mes tyre është edhe ai i deputetes Antoneta Dhima. Ndërsa poston një foto me kryebashkiakun, si dhe tufa me lule shumëngjyrëshe, deputetja nuk është kursyer nga urimet dhe i shkruan Subashit një urim në facebook.

“Të uroj nga zemra gëzuar ditëlindjen shoku dhe miku im Armando Subashi. Edhe 100 vite të tjera të lumtura dhe të gëzuara së bashku me familjen Tuaj. Urime dhe suksese në punën Tuaj në drejtim të Bashkisë Fier . Zoti ju bekoftë!”, shkruan Dhima. 

 

antonmeta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069156169891357
array(1) { ["section"]=> string(108) "kryebashkiaku-ka-ditelindjen-deputetja-publikon-foto-me-te-dhe-ka-urimin-e-vet-qe-ne-pike-te-mengjesit-80032" }