Kryebashkiaku lë Vlorën dhe dëfren në diskon e Tiranës (FOTOT nga jeta e natës)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:14 14-03-2017 Kryebashkiaku lë Vlorën dhe dëfren në diskon e Tiranës (FOTOT nga jeta e natës)

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli, ditën e djeshme ka lënë qytetin e tij bregdetar për t’iu bashkuar jetës së natës në Tiranë.

Mes miqve të ngushtë, Leli ka festuar  mbrëmë në një ambient në kryeqytet.

Ndonëse 48 vjeç, kryebashkiaku vlonjat e ndjen veten mëse në formë për t’u argëtuar nën ritmet e muzikës së lartë në ambientet e natës në Tiranë ndërsa dukshëm, në tavolinën e tij nuk mungon as shishja e alkoolit.

lel.jpg

le1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026490926742554
array(1) { ["section"]=> string(83) "kryebashkiaku-le-vloren-dhe-defren-ne-diskon-e-tiranes-fotot-nga-jeta-e-nates-71884" }