Kryebashkiaku marton gruan që bëri zap gjithë Tiranën, Veliaj: Burrin e ka kollaj fare…(FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:10 10-04-2017 Kryebashkiaku marton gruan që bëri zap gjithë Tiranën, Veliaj: Burrin e ka kollaj fare…(FOTOT)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka celebruar martesën e gruas që sipas tij ka vënë rregull dhe ka bërë zap gjithë qytetin.

Në profilin e tij në facebook, Veliaj poston fotot e këtij momenti, kur policia bashkiake Doriana është kurorëzuar në taracën e bashkisë.

“Urime koleges sonë police bashkiake Doriana në martesën e saj. Tani që ka bërë zap Tiranën, burrin e ka kollaj fare ”, shkruan Veliaj. 

 

17862666_10155226843876926_3697713470108915393_n.jpg

 

17861452_10155226843841926_4656521927354507109_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03569507598877
array(1) { ["section"]=> string(96) "kryebashkiaku-marton-gruan-qe-beri-zap-gjithe-tiranen-veliaj-burrin-e-ka-kollaj-fare-fotot-74671" }