Kryebashkiaku Tërmet Peçi mbush 45 vjeç, shihni si e gjen ky përvjetor

Publikuar tek: politike, më 12:45 31-08-2017 Kryebashkiaku Tërmet Peçi mbush 45 vjeç, shihni si e gjen ky përvjetor

Kryebashkiaku i Tepelenës Tërmet Peçi ka mbushur sot 45 vjeç.

Ai ka marrë urime të përzemërta nga të gjithë dashamirësit e tij, të cilët i kanë shkruar në rrjetet sociale. Tërmet Peci është në krye të bashkisë së Tepelenës që prej majit të  vitit 2011. Ai ka realizuar një sërë projektesh në këtë bashki, përfshirë dhe rikostrukturimin e kalasë së Ali Pashë Tepelenës. /Newsbomb.al/ 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama e la jashtë qeverisë së re, Mimi Kodheli jep deklaratën e fundit si ministre me fjalë prekëse, s'harron dhe dy porosi
Qeveria e re, ministri i Bujqësisë i dërgon letër Donald Lu, nuk kursen as batutat »
Article Logic
Execution time: 0.018885135650635
array(1) { ["section"]=> string(72) "kryebashkiaku-shqiptar-mbush-45-vjec-shihni-si-e-gjen-ky-pervjetor-90723" }