Kryemadhi del në konferencë dhe tregon PLANIN  e LSI: Brenda 3 muajve do...

Publikuar tek: politike, më 11:28 12-07-2018 Kryemadhi del në konferencë dhe tregon PLANIN  e LSI: Brenda 3 muajve do...

Në një konferencë për shtyp kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi teksa foli për bandat e krimit dhe drogës, siç e quajti ajo tregoi se LSI ka një plan.

Kryemadhi u shpreh përpara mediave se plani i LSI-së konsiston që në tre muaj të çmontohet qeveria.

“LSI ka një plan dhe premton që në 3 muaj të shembë këtë sistem dhe t'i kthehet normalitetit të saj.Të largojë Edi Ramën sa më parë.Të pastrojë vendin nga paratë e pista. Rikthimin e barazisë për të gjithë shqiptarët pa dallim bindjeje politike. Çmontimi i kësaj qeverie është hapi i parë që duhet ta bëjmë të gjithë se bashku”, tha Kryemadhi.  

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Jemi delja e zezë e Europës” raporti i Antidrogës italiane, reagon Spaho: Po i çjerr maskën qeverisë shqiptare
Lobimi i PD në SHBA, Balla thirrje kryedemokratit: Lulzim mos u fshih! Sqaro publikun »
Article Logic
Execution time: 0.24450492858887
array(1) { ["section"]=> string(77) "kryemadhi-del-ne-konference-dhe-tregon-planin-e-lsi-brenda-3-muajve-do-127639" }