Kryemadhi: Do ta shkarkoja presidentin menjëherë, është fajtori më i madh

Publikuar tek: barometri, më 08:00 21-09-2018 Kryemadhi: Do ta shkarkoja presidentin menjëherë, është fajtori më i madh

E ftuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit, Monika Kryemadhi ka folur dhe për Presidentin Ilir Meta.

 

Gazetari Alfred Peza gjatë debatit i është drejtuar Kryetares së LSI se më mirë të kërkojnë shkarkimin e Presidentit sesa të Qeverisë.

Por menjëherë ka reaguar dhe Kryemadhi e cila është shprehur “Më jep 92 deputetë dhe do ta shkarkoja Presidentin menjëherë pasi ai është fjatori më i madh për gjendjen e vendit.”

Ndërsa e thumbuar nga panelistët e tjerë se me çfarë motivacioni do ta shkarkonte, Monika Kryemadhi ka shtuar “Me motivacionin se ka fuqizuar Edi Ramën.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027563095092773
array(1) { ["section"]=> string(78) "kryemadhi-do-ta-shkarkoja-presidentin-menjehere-eshte-fajtori-me-i-madh-135082" }