Kryemadhi e indinjuar: U kemi ofruar njerëzve KARAMELE që nuk të…

Publikuar tek: politike, më 16:42 14-03-2018 Kryemadhi e indinjuar: U kemi ofruar njerëzve KARAMELE që nuk të… Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në News 24

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, e ftuar në News 24, foli për disa nga çështjet më aktuale në vend.

Teksa përmendi çështjen e lobimit rus, Kryemadhi tha se ka një rol të rëndësishëm për mënyrën si krijojmë marrëdhëniet me ndërkombëtarët dhe për këtë arsye duhet të jemi më të kujdesshëm.

Kryetarja e LSI u shpreh e pakënaqur me mënyrën se si po bëhet politika në vend duke thënë se: Mendoj se tranzicioni ka ardhur për shkak të këtij mentaliteti të vrullshëm, dhe mënyra e të bërit politikë. Ne u kemi ofruar njerëzve karamele që nuk të ngopin.

Sakaq, në lidhje me çështjen e lobimit rus, dhe investigimin e kryer nga SHBA për fushatën e Lulzim Bashës në 2017-n, Kryemadhi u shpreh se është një përpjekje për të hequr vëmendjen nga problemet e vërteta të vendet.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e lobimit rus, HABIT Kryemadhi: Bashës nuk i bëhet vonë fare…
Hapja e negociatave me BE, ambasadorja shqiptare: Presim të kemi një rekomandim të PAKUSHTËZUAR »
Article Logic
Execution time: 0.98212003707886
array(1) { ["section"]=> string(70) "kryemadhi-e-indinjuar-u-kemi-ofruar-njerezve-karamele-qe-nuk-te-113249" }