Kryemadhi hipi mbi karrocë, Peleshi e sfidon mbi traktor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 03-06-2017 Kryemadhi hipi mbi karrocë, Peleshi e sfidon mbi traktor

Politikanët, në këto ditë fushatë janë shfaqur sa më sportivë e pranë popullit të thjeshtë.

Ishte Monika Kryemadhi ajo e cila bëri bujë ndërsa hipi mbi karrocën e kalit të “Xha Bimit” teksa tani Niko Peleshi e “sfidon” nga Korça hipur mbi traktor.

“Me mbi 120 000 legalizime në 4 vjet, 4 herë më tepër se qeveria e kaluar në 8 vite bashkë, futëm në rrugën e zgjidhjes problemin e ndërtimeve pa leje. Krahas legalizimeve tani me shpejtësi për urbanizimin e plotë të zonave informale.

Në Korcë tek ish perimorja, jane duke u rehabilituar 3 rrugët e kësaj lagje të re të qyteit, “Mitingu i shkronjave”, “Sotir Kozma” dhe “Dhimitër Emanuel”, shkruan Peleshi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01857590675354
array(1) { ["section"]=> string(61) "kryemadhi-hipi-mbi-karroce-peleshi-e-sfidon-mbi-traktor-81078" }