Kryemadhi ndryshon “look”, shikoni si është transformuar kryetarja e LSI (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 29-11-2017 Kryemadhi ndryshon “look”, shikoni si është transformuar kryetarja e LSI (FOTO)

Muaji i fundit i vitit është i konceptuar më shumë si festiv, ku bëhen llogaritë për vitin e ardhshëm dhe festohen arritjen e vitit që po lëmë pas.

Kjo atmosferë po fillon të ndjehet edhe tek poltikanët shqiptarë, që e kanë zbutur disi diskursin e tyre, por edhe me ndryshime në pamje, pse jo.

Një naga ato është edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale nga parukieri Erion Kaçori, Kryemadhi duket e transformuar dhe shumë ndryshe nga herët e tjera.

Fotot: 

Screenshot_17.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta e zbulon vetë: Ja me kë e festova 29-Nëntorin
I riu shpërthen në video-mesazhin që ka për Ramën: O robo! Ku të çon mushka o Edvin, o hajvan… »
Article Logic
Execution time: 0.020666122436523
array(1) { ["section"]=> string(81) "kryemadhi-ndryshon-look-shikoni-si-eshte-transformuar-kryetarja-e-lsi-foto-101270" }