Kryemadhi pret të ikë Meta me Ramën, shkon veçmas te Varrezat e Dëshmorëve

Publikuar tek: politike, më 12:09 29-11-2017 Kryemadhi pret të ikë Meta me Ramën, shkon veçmas te Varrezat e Dëshmorëve

Fill pasi kanë bërë nderimet Presidenti i Shtetit Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama, të cilët ishin bashkë në këtë ceremoni te Varrezat e Dëshmorëve, për të bërë nderimet e saj ka shkuar edhe Monika Kryemadhi.

Kryetarja e LSI ka preferuar mos t’i bashkohet Metës e Ramës por të shkojë veçmas me grupin e saj të LSI të nderojë të rënët.

E shoqëruar nga kreu i Grupit Parlamentar të LSI Petrit Vasili dhe nga disa deputetë të tjerë të partisë së saj, Kryemadhi ka vendosur kurora me lule në nderim të dëshmorëve.

mona1.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Politikani shqiptar mesazh të fortë nga Brukseli, Ismail Qemali gaboi.... flamuri duhet të ngrihet në Shkup
Të gjithë duke festuar, por Basha thërret në zyrë të gjithë deputetët e PD, marrin këtë vendim »
Article Logic
Execution time: 0.022133111953735
array(1) { ["section"]=> string(80) "kryemadhi-pret-te-ike-meta-me-ramen-shkon-vecmas-te-varrezat-e-deshmoreve-101199" }