Kryemadhi reagon për protestën e studentëve: Respekt dhe mirënjohje!

Publikuar tek: aktualitet, më 10:50 06-12-2018 Kryemadhi reagon për protestën e studentëve: Respekt dhe mirënjohje!

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka komentuar protestën e studentëve në Tiranë dhe rrethe.

Kryemadhi shprehet se politika duhet të mësojë prej studentëve.

“BRAVO! Ju meritoni të jetoni të lumtur në Shqipëri. Politika duhet të mësojë prej jush. Respekt dhe mirënjohje!”, shkruan Kryemadhi.

Studentët po mbajnë sot ditën e dytë të protestës së tyre para ministrsië së Arsimit, ku kundërshtojnë tarifën për provimet e mbartura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentët e Bujqësorit bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës, marshojnë drejt ministrisë së Arsimit
Pedagogu publikon FOTOT: Dita më e bukur në Tiranë! Krenar për studentët e mi, nuk janë mbetës por... »
Article Logic
Execution time: 0.019523859024048
array(1) { ["section"]=> string(73) "kryemadhi-reagon-per-protesten-e-studenteve-respekt-dhe-mirenjohje-144123" }