Kryemadhi sulmon Ramën: Ke paranojën e këpucës... po ti ke hequr brekët

Publikuar tek: politike, më 19:48 13-01-2018 Kryemadhi sulmon Ramën: Ke paranojën e këpucës... po ti ke hequr brekët

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi i është kundërpërgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama ditën e sotme në Lezhë.

Kryemadhi në një postim në rrjetet sociale thotë se Rama e ka shpallur LSI si armike me shpresën se do të fitojë ndonjë votë.

Monika Kryemadhi thotë se frika më e madhe e Ramës është simboli i çizmes dhe se nuk pranon turpin e tij më të madh, që sipas saj është kanabizimi i vendit.

“Turp është të kanabizosh vendin që pretendon se drejton, të orientosh rininë drejt drogës dhe trafikut, të vjedhësh e të grabisësh çdo pasuri të Shqipërisë”,- shkruan ndër të tjera Monika Kryemadhi.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_17_copy.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlerësimi për Arta Markun, ish-kryeprokurori: Kriteret ligjore i plotëson, po nuk di…
Denoncohet SKANDALI, kryebashkiaku nuk jep leje ndërtimi për qytetarët, zbulohet arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.0050070285797119
array(1) { ["section"]=> string(74) "kryemadhi-sulmon-ramen-ke-paranojen-e-kepuces-po-ti-ke-hequr-breket-106460" }