Kryeministri apo Pushteti, konkurrencë për librat apo për Fevziun e Blushin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 11-11-2016 Kryeministri apo Pushteti, konkurrencë për librat apo për Fevziun e Blushin

Blendi Fevziu dhe Ben Blushi prezantohen këtë vit në Panairin e Librit me librat e tyre “Pushteti” dhe “Kryeministri”, të dyja botime të UET Press.

Këtë mbrëmje, Fevziu dhe Blushi kanë qenë të pranishëm në stendën te panairi në Pallatin e Kongreseve për të dhënë autografe për lexuesit e tyre.

Të dy kanë qenë sot në ‘garë’ për të tërhequr më shumë blerës për librat e tyre, që në çdo kohë shiten në masë të madhe. 

14955860_1236794029734333_3192318982458933997_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02649712562561
array(1) { ["section"]=> string(80) "kryeministri-apo-pushteti-konkurrence-per-librat-apo-per-fevziun-e-blushin-59239" }