Kryeministri e nis ditën me lajme të mira, video informuese për rritjen financiare në 2018-ën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:08 21-11-2017

Dita e sotme për kryeministrin Edi Rama ka nisur me një video informuese për mbështetjen financiare të sektorit të bujqësisë dhe sigurisë ushqimore me buxhetin e vitit 2018.

në këtë video shefi i qeverisë tregon në mënyrë të përmbledhur se sa është rritur mbështetja për çdo sektor.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë video informuese për mbështetjen e rritur ndaj fermerit, prodhimit bujqësor dhe sigurisë ushqimore me Buxhetin e Shtetit 2018, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023195028305054
array(1) { ["section"]=> string(99) "kryeministri-e-nis-diten-me-lajme-te-mira-video-informuese-per-rritjen-financiare-ne-2018-en-100316" }