Kryeministri Haradinaj jep lajmin e trisht, ndahet paritur nga jeta miku dhe kolegu i tij

Publikuar tek: rajon, më 14:35 08-01-2018 Kryeministri Haradinaj jep lajmin e trisht, ndahet paritur nga jeta miku dhe kolegu i tij

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka humbur papritur kolegun dhe mikun e tij.

Në një postim në facebook, Haradinaj njofton se është ndarë nga jeta Ymredin Krasniqi, nënkryetar i Degës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Dragash. 

“Jam i prekur nga lajmi për vdekjen e hershme të kolegut dhe mikut tonë, Ymredin Krasniqi, nënkryetar i Degës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Dragash. U shpreh ngushëllime te sinqerta familjes, miqëve dhe të gjithë kolegëve të AAK-së dhe ndaj pikëllimin me ta. Ymredinin do ta kujtojmë, përherë, si njeri të urtë dhe punëtor e aktivist të palodhshëm. Pusho i qetë miku ynë! RH”, shkruan Haradinaj.  

ramush.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori serb në Shqipëri: Nuk do e njohim Kosovën
Kosovë, kryeministrit Haradinaj i refuzohet përfundimisht viza për në SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.0060980319976807
array(1) { ["section"]=> string(95) "kryeministri-haradinaj-jep-lajmin-e-trisht-ndahet-paritur-nga-jeta-miku-dhe-kolegu-i-tij-105840" }