Kryeministri i Rusisë surprizë Elhaida Danit, SHIHNI çfarë i dhuron (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 16-04-2018 Kryeministri i Rusisë surprizë Elhaida Danit, SHIHNI çfarë i dhuron (FOTO) Elhaida Dani dhe Dimitry Medvdev

Mbetet ndër talentet që na ka bërë krenarë në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Elhaida Danin, e cila 5 vite më parë rrëmbeu zemrat e gjithë italianëve pasi fitoi “The voice of Italy”. Momentalisht këngëtarja e njohur ndodhet në Rusi, ku po zhvillon karrierën atje. Ajo po merr pjesë në shfaqjen “Katedralja e Parisit”, në Pallatin e Kremlinit.

Elhaida i ka mahnitur të gjithë me performancën e saj, por jo vetëm publikun e thjeshtë. I mahnitur ka mbetur dhe kryeministri i Rusisë Dimitry Medvdev, i cili e ka surprizuar duke i dhuruar trëndafila të kuq. “E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Medvedev, mbrëm pas shfaqjes”- shkruan Elhaida, krahas fotos me trëndafilat e dhuruar.

-640-0-5ad4b1b47ff8b_1.jpg 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua
“E kemi akrobat çunin”, Rezarta Shkurta poston foton e 'anëtarit' më të ri në familje »
Article Logic
Execution time: 0.019643068313599
array(1) { ["section"]=> string(78) "kryeministri-i-rusise-surprize-elhaida-danit-shihni-cfare-i-dhuron-foto-117097" }