Kryeministri Rama replikon me komentuesit: Nuk kam më lekë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:57 16-08-2016 Kryeministri Rama replikon me komentuesit: Nuk kam më lekë

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me disa komentues të cilët i bëjnë atij thirrje për më shumë ndërhyrje në qytetet e vendit. Qytetarët shprehin shqetësimet për gjendjen e rrugëve, furnizimin me uji, kanalizimet dhe vendet e punës, ndërsa kryeministri është mundur t’i sqarojë në Facebook.

Rama thekson se është i vetëdijshëm për të gjitha këto probleme, por qeveria nuk ka para për të realizuar të gjitha ndërhyrjet e nevojshme. Ai kërkon më shumë durim për të parë ndryshimet në të gjithë Shqipërinë.

Replika:

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023199796676636
array(1) { ["section"]=> string(63) "kryeministri-rama-replikon-me-komentuesit-nuk-kam-me-leke-49935" }