‘Kryeministri rrëmben mësuesit! Ka ngjarë sot!’

Publikuar tek: politike, më 10:32 14-09-2018 ‘Kryeministri rrëmben mësuesit! Ka ngjarë sot!’ Foto e publikuar nga Boçi

“KRYEMINISTRI QË RRËMBEN MËSUESIT Ka ngjarë sot!” Kështu denoncon nga rrjeti social deputeti i PD Luçiano Boçi i cili thotë se mësuesit janë hipur me pahir në Tiranë për një takim të “ngrohtë” më Ramën.

 

“Dikur rrëmbimet bëheshin nga dashuria, tani bëhen nga urrejtja.

Nqs ka një kategori që Kryeminstri e urren me shumë, këto janë mësuesit”, shkruan Boçi.

REAGIMI I PLOTË:

KRYEMINISTRI QË RRËMBEN
MËSUESIT
Ka ngjarë sot

Kryeministri ka “rrëmbyer” me zor mësuesit.

Si shkuese-ndërmjetëse ka përdorur si gjithmonë Nikollën.

Mësuesit janë selektuar dhe lajmëruar për të qenë pranë DAR-eve.

Aty janë gjendur para rrëmbimit.

I kanë marrë peng e i kanë hipur në autobuza me pahir për në Tiranë, pa asnjë njoftim të mëparshëm.

Sepse paskan një takim “të ngrohtë” me rrëmbyesin-Ramë.

Ehhhh si ka shkuar kjo punë?!

Dikur rrëmbimet bëheshin nga dashuria, tani bëhen nga urrejtja.

Nqs ka një kategori që Kryeminstri e urren me shumë, këto janë mësuesit.

Çfarë nuk i ka bërë?!

E megjithatë përsëri i rrëmben.

I merr me zor t’i tregojë përrallat e mashtrimet e përvitshme.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjiknuri e Bushati inspektojnë punimet në Melgushë-Mjedës: Investimi i ARRSH mbi 500 mijë euro
Lamtumira e fundit, Donald Lu ia beh në zyrën e Bashës »
Article Logic
Execution time: 0.19038605690002
array(1) { ["section"]=> string(50) "kryeministri-rremben-mesuesit-ka-ngjare-sot-134278" }