Kryeministrit kanadez i bien vetullat gjatë një konference (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:22 12-06-2018 Kryeministrit kanadez i bien vetullat gjatë një konference (VIDEO) Kryeministri kanadez, Justin Trudeau’s

Gjatë një konference për shtyp kryeministrit kanadez, Justin Trudeau’s, i ka ndodhur një incident paska i pazakonshëm.

Teksa po fliste në krah me presidentin francez, Emmanuel Macron, në kuadër të samit të G7, Trudeau’s i kanë rënë vetullat.

Ndërkohë që ishte duke folur, askush nuk e kishte mendjen tek fjalët, por tek vetullat e kryeministrit, të cilat ishin duke rënë.

Dukej qartë që kishte vendosur një palë vetulla fallco, të errëta, por ato nuk ishin ngjitur siç duhet, e për rrjedhojë, i rrëshqitën nga fytyra.

Videoja është bërë menjëherë virale dhe është shpërndarë me qindra herë në internet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E gjithë bota sytë nga Singapori, ja FOTOT PIKANTE nga takimi i Donald Trump dhe Kim Jong Un
'Po vdes, po vdes', 15-vjeçarja theret në mes të parkut (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019190073013306
array(1) { ["section"]=> string(71) "kryeministrit-kanadez-i-bien-vetullat-gjate-nje-konference-video-124083" }