Kryeqyteti i muzikës dhe verës, ja disa fakte që nuk i dinim për Vjenën

Publikuar tek: bomb-video, më 19:41 11-07-2018

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 23 vite nga masakra e Srebrenicës
»
Article Logic
Execution time: 0.0037198066711426
array(1) { ["section"]=> string(77) "kryeqyteti-i-muzikes-dhe-veres-ja-disa-fakte-qe-nuk-i-dinim-per-vjenen-127572" }